Bugato İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Temmuz 1993 yılında Ankara’da kurulmuş, Nisan 1995 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlamıştır. Ekim 2001 yılında unvanına eklediği ‘madencilik’ başlığıyla bu sektörde de faaliyet göstermiştir. 2007 yılına kadar özel sektöre ait konut projelerini, kooperatiflere ve kamu sektörüne ait konut, altyapı ve yol projelerini başarıyla tamamlamış, muhtelif yerlerde kırma taş ocağı, traverten ocağı ile boksit madeni işletmeciliğinde bulunmuştur. 2007 yılından günümüze hidroelektrik üretimi için gerekli olan tesislerin inşaatlarını büyük bir sabır ve özveri, üst düzey kalite anlayışı ve çevre duyarlılığı ile yürütmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirketimiz; alt yapı, üst yapı ve bina inşaatlarının tüm çeşitlerinin yapımı ve onarımı yasal şartlar ve müşteri şartları dahilinde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Her şeyden önce güvenilirliğimizin, yenilikçiliğimizin, bilgi ve teknik açıdan yeterliliğimizin müşterilerimiz tarafından anlaşılmasını sağlamak. Sözleşme kapsamında gerçekleştireceğimiz ürün ve hizmet kalitemizle ilgili müşterilerimizin beklentilerini tespit ederek faaliyetlerimizde bu beklentileri yerine getirmek.

Müşterimizin teknik ve idari şartnamesinde belirttiği şartlara, yürürlükteki kanun ve yönetmeliklerde belirtilen yükümlülüklerimize uygun faaliyetler gerçekleştirmek.

İş yapımı, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre konularında başlattığımız uygulamaları ve bilgileri çalışanlarımıza, alt yüklenicilerimize, kontrol teşkilatı görevlilerine ve iş yapım sahamızdaki ziyaretçi ve misafirlere ulaştırmak
Copyright © 2008-2024 Bugato İnşaat Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Her hakkı saklıdır.
Turna Tasarım ®